Відділ освіти Хустської районної державної адміністрації

28 лютого 2019 року на базі ХРЦНТТУМ відбулося засідання вчителів біології району «Розвиток та саморозвиток особистості школяра на засадах дослідницької роботи педагога»

 

Кожен з нас – і досвідчений фахівець, і вчитель – початківець – прагне професійного зростання, підвищення педагогічної майстерності. Саме тому 28 лютого 2019 року на базі ХРЦНТТУМ відбулося засідання вчителів біології району «Розвиток та саморозвиток особистості школяра на засадах дослідницької роботи педагога». Рішко Тетяна Миколаївна, вчитель біології Кічерельської ЗОШ І-ІІ ступенів, ознайомила присутніх зі сходинками власного педагогічного вдосконалення, серед яких можна відзначити і участь у освітянських форумах EdCamp, вебінарах, семінарах, тренінгах. Присутні мали змогу побачити фрагменти уроків вчителя з використанням елементів інтерактивних технологій, зокрема AnatomyLearning - 3D Atlas на уроках біології у 8 класах. Орос Олеся Іванівна, вчитель біології Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, акцентувала увагу на співпраці учня й вчителя під час реалізації дослідницької складової шкільного курсу біології. Також особливої уваги заслуговують здоров’язбережувальні технології, які реалізовує та пропагує педагог. 
Так, педагоги мали змогу скуштувати вітамінний еліксир з проростків пшениці та переконатися, що здорове харчування ще й дуже смачно.
У підсумку засідання Віра Браїла, методист РМК, наголосила на актуальності дослідницької роботи педагогів та учнів, адже від цього залежить ефективність навчальної діяльності, розвиток інтересу до навчання, формування самостійної думки, підготовка до життя.« повернутися до списку новин