"Осінній барвограй - 2018"

« Осінній барвограй – 2018»

Осінь… Пишна, щедра, багата, золота.
Нещодавно в Хустському районі відбувся фотоконкурс серед ЗДО «Осінній барвограй -2018».
Педагоги, вихованці та батьки закладів дошкільної освіти району взяли активну участь у конкурсі дитячих робіт зроблених з овочів та фруктів, доклали чимало зусиль, щоб створити осінні композиції. Різномаїття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції.
Мета фотоконкурсу – забезпечення взаємодії між дошкільним закладом та сім’єю, виявлення творчих здібностей та художньої креативності дітей, формування екологічної культури особистості, створення колективної роботи на осінню тематику, ініціативи та фантазії педагогів і батьків; обмін досвідом новими досягненнями в області декоративного використання осінніх дарів природи, квітникарства й флористичного дизайну.
На розгляд журі подано 173 конкурсні роботи в електронному варіанті у таких номінаціях: «Фотопосмішка», « Дари природи», « Ікебана», « Вільна тема».
Цікавими та креативними були композиції, представлені на конкурс: «Хата на тата», «Яблучна красуня», «Попелюшка на балу», «Казкова галявина», «Осінній водограй», « Овочеві смішарики», «Ходить гарбуз по городу», «Осіння феєрія», «Гарбузова родина», «Назбирав листочків, бо нема грибочків» та інші.
Роботи вражають майстерністю виконання, фантазією, талантом! Найкращі з них були відзначені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА.

В.Кір’янова, методист РМК