Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Тарас Шевченко – видатна особистість не лише для XIX століття, а й для будь-якого періоду новітньої української історії. Саме тому поет є символом боротьби волелюбного українського народу, творчість якого надихає, підтримує в непростий час, дарує надію на кращу долю для незалежної України.

16 листопада 2019 року на базі районного методичного кабінету був проведений другий (районний) етап конкурсу, в якому взяв участь 33 школярів 5-11 класів із 19 закладів загальної середньої освіти: Данилівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів», Вишківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Березівської, Боронявської, Велятинської, Забрідської, Золотарівської, Ізянської, Копашнівської, Кошелівської, Липчанської, Липовецької, Липецькополянської, Нижньоселищенської, Рокосівської, Олександрівської, Стеблівської, Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Визнано переможцями у категорії  5-8 класи таких учнів:

І місце –  Галай Даніеллу, ученицю 8 класу Березівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце – Гичку Дарину, ученицю 7 класу Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце   –  Драч Ангеліну, ученицю 6 класу Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст.

у категорії  9-11 класи

І місце –  Драгуську Олесю, ученицю 9 класу Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце –  Вайнраух Сніжанну, ученицю 11 класу Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1

- Деяк Ангеліну, ученицю 9 класу Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Гушовську Антоніну, ученицю 9 класу Березівської ЗОШ І-ІІІ ст.

–  Белей Злату, ученицю 10 класу Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст.

–  Білце Оксану, ученицю 10 класу Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст.

–  Орос Світлану, ученицю 10 класу Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст

Побажаємо перемоги  учасникам  ІІІ етапу