Відділ освіти Хустської районної державної адміністрації

Наші вітання до Дня дошкілля!

 Шановні колеги – працівники закладів дошкільної освіти Закарпаття, щиро вітаємо вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля.
Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, великого терпіння та нескінченної любові до своєї справи.

Виховання та розвиток дітей на початку їхнього життєвого шляху – непросте завдання, але від його успішного вирішення залежить наше майбутнє.
Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, у цьому віці активно розвиваються найкращі риси особистості, закладаються основи здоров’я дитини. Знання та вміння, набуті в дитинстві, – це коріння. Чим воно міцніше, тим впевненіше почувається людина в житті.
У ваших руках доля цілого покоління, оскільки завдяки вашій турботі, терпінню, мудрості маленькі особистості незабаром стануть повноцінними членами суспільства.
Висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю, великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей – найменших мешканців нашого краю.
Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою, а обличчя освітлені милою посмішкою. Цими чудовими якостями ви ділитеся зі своїми вихованцями. Вам вони вірять, вас вони люблять і шанують. Пам’ятайте, що без вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме дошкільники дають надію людству на щасливе майбутнє.
Нехай лагідна посмішка сонечка дарує вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя ваше нехай буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, а в оселі вашій панують світло і злагода, у серці – добро і мудрість, у житті – достаток і удача.
Упевнені, що саме ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку на день радості й щастя!« повернутися до списку новин