"Олімпійський день"

Вже стало доброю традицією в усьому світі до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року) відзначати Олімпійський день.

Свято спорту проходить на центральних вулицях міст, сіл,  в парках, дитячих таборах, школах,  на стадіонах різних регіонів, таким чином охоплює всю Україну.

Його мета – виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя; покращення здоров’я; придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту; залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом; виховання взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки.

Таке свято не оминуло і Хустський район. З 07 по 14 червня 2018 року Олімпійський день було проведено на базах оздоровчого табору «Шаяни» с.Ракош (начальник табору Панько О.М.), Нижньоселищанської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Губаль В.А.), Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Молнар М.І.), Монастирецький НВК (директор Глеба Л.В.).

У рамках проведення Олімпійського дня у загальноосвітніх навчальних закладах району було проведено ряд спортивно-масових заходів.  В оздоровчому таборі «Шаяни» було задіяно близько 200 учасників віком від 6 до 14 років в таких видах спорту як біг на дистанцію 30 м., 60 м., 500 м., стрибки в довжину з місця, футбол, волейбол, шахи, шашки, настільний теніс.

В Липчанській  ЗОШ І-ІІІ ст. і Нижньоселищанській ЗОШ І-ІІІ ст. вчителі фізичного виховання розпочали олімпійський день з розминки, потім провели змагання  з бігу, метання м'яча, стрибки в довжину, велоспорт, волейбол, футбол, спортивні естафети.

В Монастирецькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» було проведено Олімпійський день за такою програмою: флешмоб «Олімпійські кільця», присвячений історії Олімпійських ігор; олімпійська вікторина та естафета; змагання з олімпійських видів спорту (футбол, волейбол, теніс).

Завдяки цьому учні мали можливість познайомитися з історією виникнення Олімпійських ігор, олімпійською символікою, видатними українськими та світовими спортсменами, країнами, де проходили Олімпійські ігри.

Олімпійські дні пройшли цікаво, ефективно та корисно. Всі учасники залишилися задоволеними. Переможців конкурсів, змагань, вікторин та найактивніших учасників було нагороджено грамотами.

Автор: Анастасія Кострець