Відділ освіти Хустської районної державної адміністрації

ЗАХОДИ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ НА ЗАКАРПАТТІ.

 

10 березня 2020 року, відбулося засідання районної комісії ТБ та ТНС. Було прийнято рішення про обмеження проведення масових заходів, а вже сьогодні оголошено загальнодержавний карантин відтак:

- У школах, садках, вишах області – тритижневий карантин до 3 квітня.

- Усім закладам і установам, підприємствам, органам влади різного рівня - утриматися від організації та проведення масових заходів,  в тому числі культурно-розважальних.

- Відкласти до стабілізації епідемічної ситуації проведення спортивних змагань, турнірів, в Закарпатській області та поїздки на аналогічні заходи в країни, де реєструють COVID-19. Якщо дані заходи вже організовані, провести їх без участі глядачів та вболівальників.
                                                                                                
- Посилити дезінфекційні заходи в закладах освіти області, соціальних установах, медичних, транспорті, у місцях скупчення людей: кінотеатрах, ринках, кафе, ресторанах. Збільшити у таких закладах  кратність прибирання із використанням деззасобів та частіше провітрювати приміщення.

-Увести в закладах охорони здоров’я підвищений протиепідемічний режим, заборонити відвідування хворих.
                                                                                    
- Забезпечити працівників громадської сфери витратними матеріалами для особистої гігієни (серветки, дозатори з рідким милом, спиртовмісні антисептики).

Докладні рекомендації для керівників закладів та управлінців є у листі Міністерства освіти і науки №1/9-154 від 11 березня 2020 року.« повернутися до списку новин