ЗАХОДИ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ НА ЗАКАРПАТТІ.

10 березня 2020 року, відбулося засідання районної комісії ТБ та ТНС. Було прийнято рішення про обмеження проведення масових заходів, а вже сьогодні оголошено загальнодержавний карантин відтак:

- У школах, садках, вишах області – тритижневий карантин до 3 квітня.

- Усім закладам і установам, підприємствам, органам влади різного рівня - утриматися від організації та проведення масових заходів,  в тому числі культурно-розважальних.

- Відкласти до стабілізації епідемічної ситуації проведення спортивних змагань, турнірів, в Закарпатській області та поїздки на аналогічні заходи в країни, де реєструють COVID-19. Якщо дані заходи вже організовані, провести їх без участі глядачів та вболівальників.

- Посилити дезінфекційні заходи в закладах освіти області, соціальних установах, медичних, транспорті, у місцях скупчення людей: кінотеатрах, ринках, кафе, ресторанах. Збільшити у таких закладах  кратність прибирання із використанням деззасобів та частіше провітрювати приміщення.

-Увести в закладах охорони здоров’я підвищений протиепідемічний режим, заборонити відвідування хворих.

- Забезпечити працівників громадської сфери витратними матеріалами для особистої гігієни (серветки, дозатори з рідким милом, спиртовмісні антисептики).

Докладні рекомендації для керівників закладів та управлінців є у листі Міністерства освіти і науки №1/9-154 від 11 березня 2020 року.