Робота команд психолого-педагогічного супроводу у освітніх закладах

Згідно Наказу МОН №609 від 08.06.2018 року «Пpo затвердження Примірного положення про команду психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами в кожному з 22 закладів загальної середньої та 2 закладів дошкільної освіти Хустського району за наказами директорів цих закладів створені ,,Команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами".

Фахівці «Інклюзивно-ресурсного центру №1 Хустської районної ради Закарпатської області» також є учасниками шкільних ,,Команд  супроводу дитини з особливими освітніми потребами" (далі-Команди супроводу).

Засідання Команд супроводу повинні відбуватися у ЗНЗ та ЗДО району   2-3 рази протягом навчального року (у разі потреби частіше) з метою визначення індивідуальної освітньої траєкторії учнів з особливими освітніми потребами, також  в визначенні отримання дітьми додаткових психолого-педагогічних послуг, спільної розробки індивідуальної програми розвитку для кожної дитини та індивідуального освітнього плану.

На протязі 2018-2019 навчального року у 22 закладах загальної середньої освіти та Велятинському ЗДО на засіданнях Команд супроводу побували фахівці районного інклюзивно-ресурсного центру.

З метою отримання методичної допомоги від практичного психолога Василинець О. М. у Березівській ЗОШ І-ІІІ ст. та директор а інклюзивно-ресурсного центру Борисевич Л. П. у Сокирницькій ЗОШ І-ІІІ ст. позачергові засідання Команд психолого-педагогічного супроводу відбулися у жовтні 2019 року.