Відділ освіти Хустської районної державної адміністрації

Продовжуємо дистанційно навчатись у гуртках ХРЦНТТУМ Хустської РДА

На порозі ще один новий карантинний тиждень, а ми продовжуємо знайомитись із перебігом дистанційного навчання у ХРЦНТТУМ Хустської РДА.

Багато вихованців нашого позашкільного закладу знають, що навчання в гуртках Малої академії наук спрямоване не тільки на науково-дослідницьку діяльність (написання наукових робіт), а й на поглиблення знань із базових дисциплін наукового відділення. У кожному науковому відділенні МАН є певна кількість секцій, яким відповідають різні базові дисципліни, вивчаючи які, гуртківціі можуть поглибити свої знання із багатьох шкільних предметіва також якісно підготуватися до ЗНО.

Сьогодні разом із Трофимовою Вікторією, вихованкою гуртка «Літературознавство та фольклористика» (кер. Людмила Булак), запрошуємо всіх, хто вивчає українську мову, дистанційно опанувати теми: «Особливості кличного відмінка іменника» та «Творення й відмінювання імен по батькові», які учениця (разом із іншими гуртківцями) вивчає за програмою базової дисципліни «Українська мова та література». На освітніх платформах «BeSmart» та«interactive.ranok» Вікторія дивиться відеопояснення та проходить онлайн-тестування, до яких можна долучитися за покликанням:

https://course.besmart.study/course/59/lecture/1991/

https://course.besmart.study/quiz/301/question/6105/

http://interactive.ranok.com.ua/theme/contentview/zovnshn-nezalezhne-otsnyuvannya/ykranska-mova-nteraktivniyi-dovdnik-praktikym-z-testami-m-ltvnova-s-g-bytko-yu-o-garyunova-z-r-tishcenko/zanyattya-4-mennik/zanyattya-4-mennik

Вихованка гуртка уважно вивчає теоретичний матеріал, надісланий керівником у відповідну групу через додаток Viber, активно виконує вправи для закріплення, які Людмила Булак відправляє учням додатково, успішно проходить тестування імає багато шансів, щоб наступного року скласти ЗНО з української мови та літератури на високий бал.

Трофимова Вікторія – зразкова учениця 10 класу Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст., яка дуже талановита. Окрім успішного навчання в гуртку МАН, вона неодноразово здобувала перемогу на танцювальних змаганнях від районного до всеукраїнського рівнів, що підтверджують її кількадесят медалей, які стимулюють дівчину до здобуття нових перемог.

Бажаємо Вікторії успіху у всіх починаннях, і нехай її праця не буде марною у різних напрямках саморозвитку!!!

Далі буде…

Адміністрація ХРЦНТТУМ Хустської РДА

   

   « повернутися до списку новин