Відділ освіти, молоді та спорту Хустської районної державної адміністрації

„Захисники України: історія та сьогодення”

У листопаді 2019 року проведено ІІ (районний) етап обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”.

Конкурс проводився  з метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій, а також для виховання української молоді в дусі військових традицій, формування національно свідомої, патріотично зрілої особистості.

За підсумками проведеного ІІ (районного) етапу обласного конкурсу журі вирішило нагородити грамотами відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА  переможців та лауреатів:

у номінації «Лист»

за І місце –  Курту Богдану, ученицю Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст.

                     (вчитель Орос О.Ю.)

за ІІ місце – Антал Валерію, ученицю Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст.

                     (вчитель Шимон Г.М.);

                      Рукінову Ярославу, ученицю Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1

 ( керівник Попович Т.М.)

за ІІІ місце – Клованич Ріту, ученицю Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст.

  (вчитель Бабець Т.В.);

                      Мигалко Олесю, ученицю Заломської ЗОШ І-ІІ ст.

  (вчитель.Якубець Т.М.);

                       Росоху Маріанну, ученицю Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІІ ст

   ім. В.Вовчка  (вчитель Бритвак Н.М.)

у номінації «Фоторобота»

за І місце –  Бігунець Ангеліну, ученицю Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1

                     (керівник Король С.М.);

за ІІ місце – Турзай Олександру, ученицю Липецькополянської ЗОШ І-ІІІ

                      ст.(керівник Турзай Р.І.)

за ІІІ місце – Химишинець Нелю, ученицю Липецькополянської ЗОШ І-ІІІ ст.

                      (керівник Турзай Р.І.);

                      Гернешій Ангеліну, ученицю Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст.

                      (керівник Липчей О.М.);

                      Чепканич Яну, вихованку Хустського районного центру

                      науково-технічної творчості учнівської молоді, ученицю

  Сокирницької ЗОШ І-ІІІ ст.  (керівник Баняс Н.М.);

                      Петія Віталія, учня Заломської ЗОШ І-ІІ ст.

  (керівник Рогач Н.В.)

 у номінації «Малюнок»

за І місце –   Берец Дарину, вихованку Хустського районного Центру

                      позашкільної роботи (керівник Дудаш М.І.)

за ІІ місце –    Баланду Євгенію, ученицю Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ

                       ст.(керівник Драгуська О.В.);

                       Сарай Марію, ученицю Заломської ЗОШ І-ІІ ст.

                       (керівник Ожоганич Г.І.) ;

                       Щадей Євгенію, ученицю Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст.

                       (керівник  Головка О.В.);

                       Калин Дарину, ученицю Монастирецького НВК

                       (керівник Калин М.В.);

                      Липчей Анну, ученицю Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст.

                       (керівник Чопей Н.І.)

за ІІІ місце – Турзай Олександру, ученицю Липецькополянської ЗОШ І-ІІІ ст.

                       (керівник Попович Н.С.);

                       Кузьму Ярину, вихованку Хустського районного Центру

   позашкільної роботи (керівник Бонь О.В.);

                       Вовканець Христину, вихованку Хустського районного Центру

   позашкільної роботи (керівник Макар О.І.);

                       Церковника Олександра, учня Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

                      (керівник Пацкан Л.І.).

         Щиро вітаємо усіх учнів та їх керівників з перемогою у ІІ етапі.

Роботи учнів, які зайняли І місця у різних номінаціях, братимуть участь у ІІІ (обласному) турі конкурсу. Бажаємо конкурсантам успіхів, удачі та перемоги.

 

                                                                                                                     

          Методист РМК О.Андьол

   

   

   

   



« повернутися до списку новин