Духовне і патріотичне збагачення освітян

Погожим вересневим днем у дружньому колі зібралися освітяни Хустщини на омріяну поїздку по визначних історико-туристичних місцях Закарпаття. Незабутній виїзний семінар заступників директорів з виховної роботи відбувся у форматі подорожі-екскурсії. Креативний гід Наталія Юріївна Палчей, заступник директора Хустського районного еколого-туристичного центру,  поділилася досвідом, таємничими і цікавими історіями про мальовничу Хустщину та туристичну Тячівщину. Чудова атмосфера рідного краю та духовне надбання Срібної Землі надихнули учасників семінару популяризувати туристично-краєзнавчу роботу у закладах освіти. Заступники директорів з виховної роботи, відвідавши відомі монастирі та дерев’яні храми Тячівщини, збагатилися духовно і морально. Занурившись у історичне минуле рідного краю, починаючи з Хустського замку, учасники поїздки «пройшли» соляний шлях вздовж Тиси до копалень Солотвина.

Ідея пізнавальної національно-патріотичної подорожі-екскурсії належить членам творчої групи заступників директорів з виховної роботи. Учасники семінару вдячні за підтримку та дозвіл на захоплюючу поїздку очільнику відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА М.М.Калиничу, головним спеціалістам Л.Д.Антал та О.Ф.Капцош.

Члени творчої групи заступників

директорів з виховної роботи.