Засідання творчої групи педагогів ЗДО району

«Маленька людина повинна побачити і зрозуміти,

у чому коріння нашого життя, від чого залежить те,

що у нас на столі…» В.Сухомлинський.

На базі РМК відбулося чергове засідання творчої групи педагогів ЗДО

«Вплив ігрової технології інтелектуально-творчого розвитку В.Воскобовича на формування позитивної мотивації дітей до навчання», яке провела Вікторія Кір’янова, методист РМК.

Мета роботи творчої групи - сформувати у вихователів навички ефективного використання ігрової технології інтелектуально-творчого розвитку В.Воскобовича «Казкові лабіринти гри» під час організації освітнього процесу з дошкільниками.

Учасники зібрання обговорили питання щодо діяльнісного підходу ігрової технології В.Воскорбовича до розвитку логіко-математичної компетентності дошкільників, зокрема використання дидактичного матеріалу, який відповідає сучасним вимогам: "математичний планшет Воскорбовича", "Геоконт", "Розумний квадрат", "Прозорий квадрат" та інші.

В обговоренні взяли участь методисти та вихователі ЗДО району: Г. Петраш (Драгівський ЗДО), Є.Дубляк (Липчанський ЗДО), М.Продан (Копашнівський ЗДО), І.Фурдь (Вертепський НВК), В.Фантич (Сокирницький ЗДО), Г.Ляшкович (Олександрівський ЗДО).

У ході засідання переглянуто дидактичний матеріал розвиваючих ігор, виготовлений  членами творчої групи.

Учасники семінару зробили висновок, що педагог, який уміло й охоче впроваджує технологі. В.Воскорбовича в освітній процес, отримає найважливіший результат - розумних та творчих дітей.

Г. Петраш, голова творчої групи вихователів ЗДО