Відбулося засідання Школи молодого вчителя біології, хімії, трудового навчання "Наставник - молодий вчитель - учень: шляхи партнерства"

10 квітня 2019 року на базі ХРЦНТТУМ зібралися молоді педагоги закладів освіти Хустського району на чергове засідання Школи молодого вчителя біології, хімії та трудового навчання «Наставник – молодий вчитель – учень: шляхи партнерства». Віра Браїла, методист РМК, провела з присутніми начальний тренінг, під час якого учасники активно обговорили й окреслили запити і потреби молодих спеціалістів на початковому етапі професійної діяльності. Томищ Марія Василівна, вчитель хімії Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, голова РМО, акцентувала увагу на основних аспектах взаємодії досвідчених педагогів та молодих спеціалістів. Діагностику сформованості особистості за допомогою тесту «Визначення трьох типів особистості» (Ю.Акименко) провела з присутніми Гобан Марія Іванівна, вчитель трудового навчання Липецькополянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. У підсумку засідання всі педагоги дійшли висновку, що складовими успішної діяльності педагога є не лише фахові знання та володіння методикою викладання, а також харизматичність, самобутність, вміння імпровізувати, толерантність.