Працювала творча група вчителів біології

Реформа освіти має стати пріоритетом та надбанням усього українського суспільства. Саме тому творча група вчителів біології на засіданні 9 вересня 2019 року включилась в обговорення планування роботи на 2019-2020 начальний рік.. Віра Василівна Браїла, методист РМК, та Деяк Оксана Іванівна, голова творчої групи, вчитель біології Велятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, запропонували до обговорення тематику засідань творчої групи та ключові аспекти діяльності. Досвідчеі та небайдужі до майбутнього освіти району педагоги активно долучилися до розгляду кожного розділу плану, а також внесли пропозиції щодо структури засідань та складу творчої групи.

Наступне питання, яке обговорювалося на засіданні, це склад журі олімпіад з біології. Присутні вчителі внесли ряд конструктивних пропозицій, які можуть підвищити ефективність проведення ІІ (районного) етапу всеукраїнських олімпіад з біології та екології.

Під час засідання зверталася увага також на можливість та доцільність експериментального впровадження інтегрованого курсу "Природничі науки".

Сподіваємося, що конструктивна робота членів творчої групи та районного методичного об'єднання вчителів біології й надалі сприятиме підвищенню професійного рівня педагогів та якісного викладання біології.