Для мешканців присілка Посіч цьогорічний початок навчального року точно запам’ятається!

Вчора, 1 вересня, у маленьких школярів присілка Посіч відбулося незвичайне свято. Адже вони вже навчатимуться в оновленій школі, яка облаштована сучасними меблями, комп’ютерною технікою та мультимедійним обладнанням.

До такого результату педагогічний колектив разом із батьками за підтримки відділу освіти Хустської РДА та депутатського корпусу йшли близько року, позаяк реконструкція приміщення початкових класів потребувала значної суми коштів через аварійний стан будівлі. Крім того, розташування населеного пункту в гірській місцевості унеможливлювало забезпечення підвезення учнів до Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Неабиякі зусилля до створення затишної атмосфери у закладі доклали педагогічні працівники, за що їм велике спасибі. Також під час зустрічі з керівниками району, батьками було зініційовано питання відкриття на базі школи групи продовженого дня. Як запевнив начальник відділу освіти М. Калинич, питання найближчим часом буде вирішено.

Так, це зовсім невелика школа, тут навчається всього 18 школярів та працюють 3 педагоги, але на сучасні освітні заклади заслуговують усі школярі Хустщини, зовсім не важливо, де вони проживають: у місті, селищі чи маленькому селі.

Завантажити відео тут.