Олімпіада з екології

7 листопада 2019 року на базі Хустського еколого-туристичного центру проходив ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

Юні дослідники представили науково-дослідницькі проекти власних досліджень екологічного стану річки Теребля, ліхеноіндикації довкілля, вивчення лікарських рослин, агротехніки двохярусного вирощування часнику, біологічних методів бородьби з шкідниками, нектаропродуктивності рослин. Кожне дослідження цікаве та заслуговує на увагу, але найкращими визнано роботи учнів Сокирницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Липчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Бажаємо учасникам не зупинятися на досягнутому, продовжувати дослідження, а переможцям - достойно представити район у обласному етапі олімпіади.