Відбувся другий (районний) етап IX Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка

17 листопада 2018 року на базі районного методичного кабінету стартував другий (районний) етап ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який урочисто відкрила О.Пригара, завідувач РМК.  У ньому взяв участь 41 школяр 5-11 класів  із 18 закладів загальної середньої освіти: Вишківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Березівської, Боронявської, Велятинської, Драгівської, Забрідської, Золотарівської, Ізянської, Копашнівської, Кошелівської, Липчанської, Липовецької, Липецькополянської, Нижньоселищенської, Рокосівської, Олександрівської, Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Усі переможці ІІ (районного) етапу  виявили міцні знання державної мови, багатий словниковий запас, яскравість і оригінальність думок:

Категорія  5-8 класи

І місце –  Поп Антоніна, учениця 5 класу Драгівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце – Драгуська Олеся, учениця 8 класу Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст.

• Турзай Олександра, учениця 6 класу Липецькополянської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце   –  Бабич Марія, учениця 8 класу Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст.

• Драч Ангеліна, учениця 5 класу Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст.

Категорія  9-11 класи

І місце –  Драгуська Владислава, учениця 11 класу Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце – Тарканій Анастасія, учениця 10 класу Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Вайнраух Сніжанна, учениця 10 класу Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1