Вітаємо з днем знань!

Дороге вчительство та учні Хустщини!

Щиро вітаю Вас із початком нового навчального року та Днем знань!

Дорога в тисячу миль починається з одного кроку. Сьогодні триває реформа Нової української школи. Цей шлях – на десятиліття, і ми всі разом маємо працювати над змінами, які «проростуть» через усе наше суспільство і, я впевнений, дадуть по-справжньому хороші плоди. Але почати ці зміни мають саме вчителі – у своїх класах. Бо школа настільки хороша, наскільки хороші вчителі, які там навчають.

Я вірю в учителів Хустщини і робитиму все можливе, щоб покращити умови Вашої роботи, достойно оцінювати досягнення і піднімати престиж професії вчителя у нашому суспільстві.

Закликаю: будьте активними та креативними, навчайтеся новому, не зупиняйтеся в розвитку власного педагогічного таланту, який може згубити лише збайдужіння людини.

Усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з вчителями, зустріти добрих і надійних друзів, успіхів у навчанні.

Давайте зробимо цей навчальний рік роком нових можливостей, партнерства і творчого зростання. Ми творимо Нову українську школу, ми творимо сучасну українську державу. Майбутнє освіти залежить від кожного з нас.

Сила української освіти, як і суспільства у цілому – у синергії наших дій. Будьмо сильними! Будьмо разом!

Окрема подяка всім тим, хто зробив все можливе для того, щоб підготувати школи району до нового навчального року.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту
Хустської РДА Михайло Калинич