З днем захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці, днем Українського козацтва та річницею створення Української повстанської армії

Шановні захисники і захисниці України! Сьогодні ми святкуємо аж чотири свята, тісно пов'язані між собою: День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та річницю створення Української повстанської армії.

Це свято є особливо важливим, адже сьогодні ми мусимо, ризикуючи життям наших захисників, відстоювати незалежність та суверенітет нашої держави. Велику силу нескорених продемонстрували герої нашої сучасності - українські воїни, які відстоюють незалежність та суверенітет України у війні з російським агресором. Захист Батьківщини, її цілісності та суверенітету має стати справою всіх українців, тому День захисника України повинен стати всенародним святом, таким же значимим як Різдво, Великдень чи День Незалежності. Тож щиро вітаю вас із Днем захисника України! Любові і шани українців до оборонців і визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави. Будьте справжніми захисниками для своїх коханих, мам, бабусь, для своїх родин, друзів, для своєї країни.