Відбудуться методичні вебінари щодо викладання навчальних предметів у 2020/2021 н.р.

web1 Запрошуємо взяти участь у методичних вебінарах щодо викладання навчальних предметів у 2020/2021 н.р., які відбудуться відповідно до розкладу (нижче) з використанням додатку ZOOM. Ідентифікатори та коди доступу буде надіслано на електронні адреси.

РОЗКЛАД проведення методичних вебінарів у синхронному режимі (програма Zoom)

РЕЄСТРАЦІЯ ТУТ

Категорія учасників

Тема, лектор

ЧАС

щопонеділка Усі бажаючі

Вебінар з питань підвищення кваліфікації, атестації, організації освітнього процесу для педагогічних працівників та керівників ЗЗСО області (Сивохоп Я.М., директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти,
Качур Б.М., завідувач кафедри менеджменту та інноваційного розвитку освіти ЗІППО, кандидат педагогічних наук;
Ціник О.В., завідувач кабінету координаційно-методичної діяльності ЗІППО)

13.00 Зареєструватися ТУТ
21.09 Учителі початкових класів

Обласний вебінар «Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в початкових класах у 2020/2021 н.р.
(Гордуз Н.О., Воротинцева О.О.)

14.30

23.09 Учителі трудового навчання (технології) та креслення

Обласний вебінар «Педагогічна майстерність як основа професійного розвитку педагога» (Райхель Г.Є., Тяскайло Г.І.)

14.30

24.09 Учителі пілотних класів, які беруть участь у Всеукр. експерименті „Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення поч. освіти в умовах реалізації нового Держ. стандарту поч.заг. освіти”

Методичний практикум «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти» (Інтегрований курс «Мистецтво». Організація апробації у пілотних 4-их класах НУШ) (Гордуз Н.О.)

15.50
 24.09 Учителі музичного мистецтва, учителі початкових класів, які викладають інтегр. курс «Мистецтво»

Обласний вебінар «Методика викладанняінтегрованого курсу «Мистецтво» у 3 класі» (Жабляк М.Д., Іваць О.М., Масол Л.М., Гайдамака О.В., Колотило О.М.)

15.50

Переноситься, буде повідомлено додатково Учителі інформатики Вебінар «Методичні рекомендації щодо викладання інформатики у 2020/2021 н.р.» (Шаркадій І.В.) Переноситься, буде повідомлено додатково Очікуйте