Підготовка педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи

Тривають практичні тренінги для вчителів Нової української школи у Хустському районі.

Участь беруть педагоги, які навчатимуть 1-ші класи у 2020/2021 навчальних роках. Це ІІІ сесія навчання відповідно Типової освітньої програми організації і проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладами післядипломної педагогічної освіти (наказ МОН України 15.01.2018 № 36).

Перша така зустріч відбулася у суботу 09 листопада 2019 року на базі Хустської спеціалізованої школи № 3 Хустської міської ради Закарпатської області. Друга - запланована на 23 листопада 2019 р.

Регіональні тренери НУШ знайомлять вчителів з сучасними методиками, що реалізують компетентнісний та діяльнісний підходи у навчанні молодших школярів. Показують, як організовувати сучасне освітнє середовище, орієнтоване на дитину. Розкривають шляхи залучення до освітнього процесу батьків як повноправних учасників освітнього процесу тощо.