Відбулася нарада керівників закладів освіти району

11 вересня 2019 року в залі райради відбулася нарада з керівниками закладів освіти, яку провів начальник відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА Калинич М.М.

На нараді були розглянуті такі питання:

1. Про розподіл годин між предметами вибірково-обов’язкового модуля у 10, 11 класах.

Доповідач:Пригара О.М.– завідувач  РМК;

2. Про атестацію педагогічних працівників – 2020р.

Доповідач:Подолей Н.М.–методист  РМК;

3. Про ведення обліку дітей шкільного віку та учнів (Постанова Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 „Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів”).

3.1.Про Всеукраїнський профілактичний захід „Урок”

Доповідач:Антал Л.Д. – головний спеціаліст відділу;

4. Про звітування керівників закладів освіти.

Доповідач:Антал Л.Д. – головний спеціаліст відділу;

5. Про аналіз належної організації та проведення оздоровлення дітей у 2019 році.

Доповідач:Антал Л.Д. – головний спеціаліст відділу;

6. Про конкурс «Учитель року- 2020»

Доповідач:Браїла В.В..–методист  РМК;

7.Про конкурс авторських  практичних психологів та соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно - розвиткові  програми»

Доповідач: Браїла В.В..–методист  РМК;

8.Різне.

8.1 Про участь керівників закладів дошкільної освіти та заступників дошкільних  підрозділів у  директорів начально-виховних  комплексів  відкритій управлінській студії з питань дошкільної освіти.(Капцош О.Ф.)

8.2 Про аналіз організації виховної роботи у закладах освіти за 2018/2019 навчальний рік.(Антал Л.Д.)

8.3 Про семінар-екскурсію із заступниками директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти Хустського району(Антал Л.Д.)

8.4 Про видачу Актів прийму готовності закладів освіти до нового навчального року (Мадай П.І.)