Діти дітям

Зимова пора дарує нам одне з найсвітліших і найрадісніших християнських свят  - день Святого Миколая, що осяває наші оселі радістю, світлом і добрими сподіваннями.

Саме тому з метою  надання посильної допомоги дітям малозахищених категорій та дітям з особливими освітніми потребами, формування громадської й соціальної активності дітей та учнівської молоді, розвитку в них почуття милосердя, толерантності, колективізму  районим методичним кабінетом (завідувач О.Пригара, методисти В.Кір’янова, О.Андьол)  проведено благодійну  акцію „ Діти -  дітям”.

Акція проходила у 2 етапи:

І етап проводився у закладах освіти з 19.11.2018 по 03.12.2018

ІІ етап  -  18.12, 19.12.2018 - виїзд у Нижньобистрівську гімназію,  Вільшанський дитячий  будинок – інтернат та навчально-реабілітаційний центр Хустської РДА з  концертною програмою „Подаруй хвилинку щастя” до Дня святого Миколая.

Акція проводилася на добровільних засадах.

В акції взяли участь 30 загальноосвітніх навчальних закладів, 8 навчально – виховних комплексів, 21 заклад дошкільної освіти району та РМК.

У закладах освіти проводилися такі форми роботи: благодійні скриньки: „Ти можеш їм допомогти”; „ Допомогти може кожен”, „ Подаруй свято”; благодійна вистава „Мікі – Маус”; виставка-продаж; шкільна ярмарка; акція „Антипластик”; благодійний вечір „Ти можеш допомогти їм”;

благодійні концерти та ін.

На зібрані кошти закладами освіти були закуплені речі для потреб дітей малозахищених категорій та дітей з особливими освітніми потребами відповідно до запитів даних закладів.

У рамках акції отримали подарунки  428 дітей (40 вихованців навчально – реабілітаційного центру, 156 вихованців Нижньобистрівської гімназії, 178 вихованців Вільшанського дитячого будинку - інтернату, 54 дітей-сиріт та  дітей, позбавлених батьківського піклування).

Також  було зібрано 9.225 грн. 75коп. та 20 євро, які  перераховані  важкохворим дітям району.

Дякуємо всім, хто долучився до благодійної акції та подарував дітям справжню зимову казку, хто знайшов вільний час і провів його з ними, створивши незабутню святкову атмосферу.

Агнеса Стахів