Тренінг "Твоє життя - твій вибір"

11 квітня 2019 року працівники психологічної служби Кошелівськоі ЗОШ І-ІІІ ступенів Максим Марина Іванівна та Чопей Світлана Миронівна поділилися з колегами – практичними психологами освітніх закладів Хустського району та «Інклюзивно-ресурсного центру №1 Хустської районної ради» своїм досвідом у системі профорієнтаційної роботи.

За традицією, зустріч розпочалась з вітального слова директора школи Грицик Марії Миколаївни, яка зробила екскурс у історію школи, розповіла про надбання, плани на майбутнє.

Кожен такий семінар, це чудова можливість професійного зросту, спілкування з колегами і зустрічей з друзями. Програма семінару була об’ємною і змістовною.

З учнями старших класів та спільно з колегами-практичними психологами був проведений тренінг на тему " Твоє життя - твій вибір". Протягом тренінгу фахівці Максим М. І та Чопей С. М. показали напрацьований досвід тренінгової роботи, вміння створити в групі атмосферу емпатії, щирості, саморозкриття, теплі взаємини між членами групи і ведучим.

Змістовно пройшов і виховний захід  "Вибір професії - важлива подія в житті людини". Директор «Інклюзивно-ресурсного центру №1 Хустської районної ради» Борисевич Л.П. підкреслила актуальність даної тематики.                Проблема вибору професії є життєво необхідною для майбутньої діяльності кожної молодої людини, зокрема і для дітей з обмеженими можливостями. Дитині з особливими потребами  вкрай важко самостійно вибрати майбутню професію, тому на допомогу їй повинні прийти і фахівці-педагоги, лікарі-реабілітологи. Проведення профорієнтаційної роботи з дітьми, які мають особливі потреби, справа досить специфічна і не проста, адже, в цьому випадку необхідно максимально враховувати індивідуальні психологічні особливості, стан здоров'я, можливі протипоказання і певні обмеження. Але і важливість профорієнтаційної роботи в рази вище і потрібніше в порівнянні з їхніми однолітками, які не мають проблем зі здоров'ям.

Учасники семінару-тренінгу висловили вдячність працівникам шкільної психологічної служби за якісно проведену роботу, дирекції школи за активну участь у організації та проведенні  заходу, за приділений час, надану гостинність.