Районний семінар педагогів-організаторів на тему: «Роль національного військово-патріотичного виховання школярів».

Кожний учитель повинен домогтися,
щоб учень якнайкраще знав близьке, дороге йому:
батьківщину і все, що її стосується,
так само, як уміє читати, писати, лічити
К.Д.Ушинський

Виховання у молодого покоління почуття гордості за свою країну, готовності бути гідним громадянином України, відданості справі зміцнення державності, активної громадянської позиції нині визнано проблемою загальнодержавного масштабу.
Патріотизм покликаний дати новий поштовх для розвитку духовності нації. Це є нагальною потребою і держави, і суспільства, і особистості. Державі необхідно, щоб всі діти виросли національно свідомими громадянами. Саме тому цей семінар було присвячено цій тематиці.
2 квітня 2019 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи було проведено семінар педагогів-організаторів на тему: «Роль національного військово-патріотичного виховання школярів». На семінарі були розглянуті такі питання:
1. Основні напрями, форми та методи військово-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
2. Забезпечення безперервності та наступності в системі національного виховання учнівської молоді засобами туристсько-краєзнавчої діяльності.
3. Формування активної громадянської позиції, патріотизму учнів початкової школи.
Досвідом роботи військово-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів поділилися педагоги-організатори таких шкіл району: Липчанської, КрайниківськоЇ, Забрідської, Кічерельської і Кошелево-Руня ЗОШ І-ІІст.