Районна благодійна акція «Діти - дітям»

Зимова пора дарує нам найсвітліші та найочікуваніші новорічні свята, які осявають наші оселі радістю, світлом та добрими сподіваннями.

Тож з 4 по 11 грудня 2020 року з ініціативи районного методичного кабінету (завідувач О.Пригара, методисти В.Кір’янова, О.Андьол) проведено районну благодійну акцію «Діти – дітям» до Дня святого Миколая. Захід проводився з метою  надання посильної допомоги дітям малозахищених категорій Нижньобистрівської гімназії та дітям з особливими освітніми потребами навчально - реабілітаційного центру Хустської РДА, формування громадської й соціальної активності дітей та учнівської молоді, розвитку в них почуття милосердя, толерантності, колективізму.

В акції взяли участь 20 закладів дошкільної освіти (Вишківський ДНЗ №1, Березівський, Боронявський, Велятинський, Горінчівський, Драгівський, Забрідський, Золотарівський, Ізянський, Копашнівський, Кошелівський, Крайниківський, Липчанський, Нанківський, Нижньоселищенський, Олександрівський, Рокосівський, Сокирницький, Стеблівський, Монастирецький ДНЗ); 5 навчально - виховних комплексів (Вишківський, Данилівський, Кривський, Монастирецький, Вертепський НВК) та 26 закладів загальної середньої освіти району (Березівська, Боронявська, Велятинська, Вишківська №1, Горінчівська, Драгівська, Забрідська, Золотарівська, Ізянська, Копашнівська, Кошелівська, Крайниківська, Липовецька, Липчанська, Нижньоселищенська, Нанківська, Олександрівська, Рокосівська, Сокирницька, Стеблівська ЗОШ І-ІІІ ст., Вільшанська, Заломська, Кічерельська, Кошелівська (Руня), Ракоська ЗОШ І-ІІ ст. та Нижньобистрівська гімназія).

У рамках акції отримали подарунки 177 дітей (41вихованець навчально -  реабілітаційного центру, 136 вихованців Нижньобистрівської гімназії). Також було передано  канцтовари, засоби гігієни, медикаменти, розвивальні  ігри, робочі матеріали для занять гуртків тощо.

Окрім цього, було сформовано 82 подарунки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також для категорії дітей учасників АТО.

У рамках акції зібрано  11592 грн., які перераховано дітям на лікування:

• Владу Руслану, учню 2 класу Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;
  • Шкритюку Йосипу, учню 5 класу Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;
  • Боїшко Олександру, учню 5 класу Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • Цьоці Анні, учениці 4 класу Сокирницької ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • Бугині Максиму, учню 4 класу  Сокирницької ЗОШ І-ІІІ ст.

Дякуємо всім учнівським та педагогічним колективам, які долучилися до благодійної акції й напередодні такого світлого свята Дня святого Миколая  своїми  щедрими подарунками запалили іскорки радості в очах дітей та викликали усмішки на їхніх обличчях.

Шановні учасники благодійної акції! Нехай прийдешні новорічні свята наповнять особливою радістю ваші серця, хай Божа ласка супроводжує вас усе життя. Щиро бажаємо сил та натхнення у найкращих починаннях і хороших справах.

Оргкомітет акції «Діти-дітям