АПРОБАЦІЯ ТУРИСТИЧНОГО ШЛЯХУ

Педагогами Хустського районного еколого туристичного центру учнівської молоді Хустської РДА апробовано промаркований маршрут до стоянок первісної людини с.Рокосово.

Маршрут 2111 прознаковано та промарковано за проєктом К,КІ - 26/3 "Збереження історико-культурної спадщини Притисянської долини періоду раннього палеоліту" в рамках Програми ініціатив місцевих карпатських громад під егідою Асоціації "Єврорегіон-Карпати України" для пішохідного та велосипедного туризму. Протяжність маршруту 5,35 км. Перепад висот 105 м. Маршрут розпочинається Біля пам'ятного знаку с.Рокосово та банера з описом туристичного шляху до якого входять 5 зупинок: Сільська Рада, стадіон, могила січових стрільців, джерело "Чоргів" і стоянки раннього палеоліту. Педагоги ХРЕТЦ ознайомилися із цікавим об'єктом де можна здійснити одноденний пішохідний і велосипедний похід зі своїми вихованцями та дізнатися про ще одну історико-культурну спадщину рідного краю.