Новітні технології – нові виклики та можливості!

Під таким гаслом 25 вересня 2020 року на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання творчої групи РМО вчителів інформатики. Члени творчої групи працювали над вирішення завдань, які ставлять перед собою на 2020-2021 навчальний рік для всіх вчителів інформатики району.

Локація проведення саме в цій школі була обрана  не випадково, адже Горінчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (та ще кілька шкіл району) на початку року отримали сучасну інтерактивну панель, використання якої в навчально-виховному процесі є мрією кожного вчителя.

З вітальним словом до учасників засідання звернувся директор Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. Доромбей М. А., який представив заклад та кафедру вчителів інформатики зокрема. Михайло Андрійович зауважив, що їх заклад буде опорним, тому мати сучасну інноваційну техніку дуже важливо. Наразі вчителі відпрацьовують навички при роботі з панеллю, а головною мрією є те, аби така техніка була в кожному звичайному класі, що значно спрощує роботу вчителя на уроці. Михайло Андрійович продемонстрував основні принципи роботи інтерактивної панелі, яка є одночасно і комп’ютером, і інтерактивною дошкою. Всім присутнім приємно було спробувати попрацювати з панеллюта зрозуміти як швидко сучасні технології змінюють нас, наше життя та підходи до викладання.

Продовжив зустріч голова РМО вчителів інформатики району Алексович В. Ю. – вчитель інформатики цієї ж школи, який прокоментував присутнім план роботи вчителів інформатики району на 2020-2021 н. р., розповів про тематику засідань, їх мету. Звернув увагу Віктор Юрійович, зокрема, на дистанційне навчання, яке, в зв’язку з пандемією коронавірусу, дало виклик вчителям, учням та батькам. Всім потрібно було терміново опановувати нові технічні засоби, програми, різноманітні платформи для дистанційного навчання. Тому до вчителів інформатики по допомогу звертались в першу чергу. Отже, робота РМО вчителів інформатики буде спрямована на те, аби спільними зусиллями навчитись працювати з сучасними ІКТ, використовувати їх при викладанні предмету та у навчально-виховному процесі зокрема, допомогти в їх опануванні колегам та учням.

Методист РМК Марина Шеверя