З 16 по 20 вересня 2019 року проходив Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Булінг (англ. bully - залякувати, цькувати, задирати) - це агресивна поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується фізичним і психологічним тиском.

І за невтішною статистикою у 2017 році 7 з 10 дітей стикалися з булінгом в тих чи інших проявах (були жертвою або свідком).

Учні початкових класів району разом зі своїми наставниками також долучилися до обговорення цієї проблеми.

- Вишківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1. 2-А клас. Вчителька Попович Катерина Василівна

- Вишківський НВК 2 - Б клас, вчитель Токач Жужанна Олександрівна:

- Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, тренінгове заняття з учнями 4 класу "Ми проти булінгу" провела психолог Гарастей М.В.:

- Сюрюкська ЗОШ І ступенів, 2 клас, Паканич Наталія Юріївна:

- Копашнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 2 - А клас:

- Учні 2 класу Кічерельської ЗОШ І-ІІ ступенів в рамках тижня антибулінгу переглянули відеоролик на цю тематику та організували невеличкий флешмоб "МиЗаДружбу", вчитель Сухара Марина Василівна:

- Навчально-реабілітаційний центр Хустської райдержадміністрації, 2 клас, виховна година "Стоп насильству":

- Велятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 2-А, 2-Б класу, "Скажи: НІ - БУЛІНГУ!"

- Липецькополянська ЗОШ І-ІІІ ступенів 1-А класу, вчителька Чайковська М.М. "Ми проти Булінгу!"

Квіточки доброти

- Велятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 2-Б класу, "Стоп булінг", вчителька Моньош Світлана Юріївна:

- Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 2-А класу, вчителька Гушовська Людмила Василівна:

- Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 1 клас, вчитель Штець Мар'яна Іванівна:

- Боронявська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Кундря С. М.:

- Вишківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1. Вихователі ГПД Агеєва К.Р., Паш Я.Ю.:

- Лунківська ЗОШ І ступенів:

- 1 клас, вчитель Стець Тетяна Іванівна:

- Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 2-А класу, вчителі Грицько М.В., Гренджа М.М.: