Відбулася нарада з музичними керівниками

13 лютого 2020 року методистами РМК В.Кіряновою та О.Андьол проведено спільну нараду вчителів музичного мистецтва та музичних керівників ЗДО «Підготовка та проведення районного конкурсу вокального мистецтва «Повір у себе». У нараді взяло участь 56 педагогів. Звернено увагу музичних керівників ЗЗСО та ЗДО на такі питання:

• Умови та порядок проведення конкурсу.
  • Критерії оцінювання виступів конкурсантів.
  • Відбір конкурсних творів. Тематика.
  • Відповідність репертуару віковим категоріям.
  • Майстерність виконання (оригінальність, емоційність, виразність, артистизм).
  • Розкриття художнього образу, чистота інтонування, чіткість дикції, ансамбль, динамічні відтінки тощо.
  • Сценічна культура (поведінка на сцені, відповідність сценічного костюму тематичному образу твору тощо).
  • Якість музичного супроводу (фонограми мінус).

Також методисти ознайомили присутніх із графіком проведення кущових етапів та районного концерту за участю переможців. З метою виявлення стану роботи з обдарованими дітьми  у закладах освіти, самооцінки педагогів щодо реалізації  творчого потенціалу проведено анкетування. Окрім цього,  пройшли вибори   ініціативної групи  щодо підготовки та проведення районного  концерту «Повір у себе».

Мирослава Рознай,

вчитель музичного мистецтва

Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст.