Методичний день керівників гуртків Хустського районного еколого туристичного центру учнівської молоді Хустської РДА

З метою посилення роботи та урізноманітнення форм національно- патріотичного виховання учнівської молоді 6 лютого було проведено методичний день керівників гуртків Хустського районного еколого туристичного центру учнівської молоді Хустської РДА.

Досвідом роботи "Патріотичне виховання дітей та учнівської молоді засобами екскурсійної діяльності" поділилася з присутніми Оксана Канюка, керівник гуртків. Використовуючи мультимедійну презентацію керівники гуртків змогли здійснити віртуальні екскурсії історичними місцями краю. Також власний педагогічний досвід 'Розвиток творчих здібностей вихованців шляхом вивчення народних традицій, звичаїв на заняттях гуртків" презентувала НаталіяЛарь, керівник гуртків, яка є автором методичного посібника, який затверджено на засіданні науково-методичної ради ЗІППО.