Засідання творчого активу практичних психологів та соціальних педагогів Хустського району

Психологія – надзвичайна наука. Це наука  про людську душу. Вона допомагає людині пізнавати себе, вирішувати проблеми, навчатися керувати своєю поведінкою, долати труднощі й радіти кожній хвилині життя.

Психологія формувалась упродовж століть і бурхливо розвивається в сучасних умовах. Таку роль психології в людському житті в ХХ столітті передбачив один із видатних психологів Жан Піаже. Він запевняв,  що в ХХІ столітті психологія стане однією з провідних наук. І це в дійсності так.

17 вересня 2019 року в приміщенні районного методичного кабінету  відбулося засідання творчого активу практичних психологів та соціальних педагогів Хустського  району. Директор ІРЦ №1 Борисевич Л.П. розповіла про участь  у першому (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів та соціальних педагогів, »Нові технології у новій школі» у номінації , «Корекційно-розвиткові програми» і запропонувала  колегам взяти участь.

Голова метод’обєднання  працівників психологічної служби  Козир М.Ю. ознайомила  з тематикою майбутніх засідань, обговорювали нові перспективи у роботі практичного психолога та  соціального педагога, ділилися досвідом .