Юна хустянка перемогла у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з угорської мови та літератури

У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти 21 березня відбулося урочисте закриття ІV етапу V Всеукраїнської учнівської олімпіади з угорської мови та літератури.

Учасників із закінченням відповідального етапу змагань вітав Василь Петечук, заступник директора з навчально-методичної роботи та моніторингу якості освіти ЗІППО, який наголосив на значимості їхніх результатів та побажав творчих успіхів.

Жолт Боднар, консул Генерального Консульства Угорщини в м. Ужгороді, передав вітання та цінні подарунки учням від Генерального консула Йожефа Бугайла.

Єва Браун, методист філії у м. Берегові Закарпатського ІППО, проаналізувала роботи учасників олімпіади, оголосила кількість балів та переможців.

Так, диплом І ступеня здобула Ілона Ганко, учениця Вишківського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” імені Ференца Келчеї Хустської районної державної адміністрації; дипломи ІІ ступеня – Ласло Палл, учень ліцею з гуманітарним та природничим профілем с. Великі Береги та Аннамарія Яноші, учениця Косоньської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Берегівської районної ради Закарпатської області; диплом ІІІ степеня – Кінга Матей, учениця Боржавської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Берегівської районної ради Закарпатської області., повідомили в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти.