У ХРЦНТТУМ Хустської РДА проходить Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

З 19 листопада по 05 грудня 2018 року в ХРЦНТТУМ Хустської РДА проходить районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

До участі у виставці - конкурсі долучились учні віком від 6-ти до 16 років
у трьох вікових категоріях: молодша (8-10 років), середня (11-15 років) та старша (16-18 років), які представили свої роботи у таких номінаціях: художнє різьблення по дереву, писанкарство, в’язання спицями та гачком, витинання, бісероплетіння, паперова пластика та оригамі, вироби з соломки, декоративний розпис, народний живопис, художня вишивка, народна лялька, ізонитка, лозоплетіння, вироби з природних матеріалів, м’яка іграшка, вироби з тіста, вироби зі шкіри, графіка, живопис та інші техніки.

На виставку - конкурс свої авторські витвори мистецтва представили учні
із 25 ЗНЗ І-ІІІ ст. та 4 ЗНЗ І-ІІ ст. Хустського району. Більшість робіт ілюструють креативні авторські техніки виконання.

Адміністрація установи дякує керівникам закладів освіти Хустського району за співпрацю та запрошує педагогів й учнівські колективи відвідати виставкові зали ХРЦНТТУМ Хустської РДА. Зали установи відкриті для відвідувачів виставки протягом робочого тижня із 1000 до 1600  год.

Адміністрація ХРЦНТТУМ Хустської РДА