Засідання творчої групи педагогів ЗДО району

Розвиток інтелектуальних здібностей дітей дошкільного віку - актуальна проблема сучасності. Саме тому  на базі РМК відбулося чергове засідання творчої групи педагогів ЗДО „Теоретичний аспект технології В.Воскобовича”, яке провела Вікторія Кір’янова, методист РМК.

Мета засідання ? підвищити професійну компетентність педагогів через опанування прийомів використання інноваційних ігрових технологій під час організації роботи з дітьми.

Голова творчої групи Петраш Г.М. ознайомила учасників з ігровою розвивальною технологією В.В. Воскобовича.  Використання розвивальних ігор у педагогічному процесі дозволяє перебудувати освітню діяльність: перейти від звичних занять з дітьми до ігрової діяльності, викликати інтерес та бажання у дітей займатися іграми.

Учасники засідання мали змогу ознайомитись з технологією В.Воскобовича „Казкові лабіринти гри” та переглянути презентації: «Геоконт», «Розумний квадрат” «Диво-хрестики».

Загалом члени творчої групи отримали корисну інформацію, збагатилися новим досвідом та взяли на озброєння цікаві ідеї колег.