19 Тематичний тиждень "Ми - винахідники"

19 Тематичний тиждень «Ми – винахідники»

Державний діяч, дипломат, вчений, винахідник, журналіст Бенджамін Франклін (США) свій перший винахід — пару ласт для плавання, які надягали на руки зробив у 12 років.

Щороку понад 500 тисяч дітей і підлітків винаходять різні ґаджети та ігри, створюють і модифікують роботів і техніку. Тож дитячі винаходи, поза сумнівом, актуальні й корисні.

19-й тиждень начання - "Ми - винахідники" покликаний розвивати креативність малят, дати їм можливість спробувати себе в ролі винахідників.

А кожний винахідник має думати не лише про технічну досконалість свого витвору, а й про те, добро чи зло він принесе іншим людям, природі, нашій Землі.

Учні 1-го класу Кошелівської ЗОШ І-ІІ ступенів Хустської районної держаної адміністрації зі своєю наставницею Гомечко Ольгою Михайліною спробували зробити і своє відкриття.

Вишкіська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Хустської РДА, 1-А клас, вчитель Токач Юлія Павлівна.

"Продовжуємо досліджувати..."

Катерина Василівна Попович, 1 клас Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

1-й клас, Вишківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вчитель Гординська Наталія Іванівна.