Міжнародний День Миру

21вересня кожного року в усьому світі традиційно відзначають Міжнародний День Миру. В Україні День миру святкують щорічно від 2002 року.

Для декого мир - це повсякденна реальність. На вулицях спокійно, діти ходять до школи, а будинкам не загрожують ворожі снаряди. Проте для дуже багатьох людей у сучасному світі мир - це лише мрія. Ці люди постійно живуть в страху та атмосфері нестабільності, для них кожен день - може стати останнім. Саме для них і існує День миру.

Міжнародний день миру - це день загального припинення вогню і відмови від насильства. Понад 25 років тому Генеральна Асамблея проголосила Міжнародний день миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. Це свято покликане змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього. Міжнародний день миру - дає кожному з нас можливість справою довести свою прихильність до миру, ставши поборником цілей в галузі сталого розвитку, - так сказано в щорічному святковому посланні ООН.

У якості емблеми до Дня миру використовують зображення білого голуба з оливковою гілкою. Її творцем є Пабло Пікассо. Вперше цей символ був представлений на Всесвітньому конгресі прихильників миру, що проходив у Парижі в 1949 році. Для України святкування Для миру актуальне як ніколи. По всій країні проводять мирні акції та флешмоби. Один із таких заходів - всеукраїнська акція "День миру іn UA", мета якої сприяти миру і взаєморозумінню в українському суспільстві. У школі проводять виховні години, де вчителі розповідають про важливість миру для кожного з нас. Також діти вирізають білих голубів, які й є символом миру, а також пишуть листи для військових, які боронять мирне небо кожного дня на фронті. Бажаємо вам миру в країні, в усьому світі, щастя, міцного здоров'я та благополучного життя!

У рамках тижня класних керівників у Рокосівській ЗОШ І-ІІІ ст. учні 5-6 -х класів та гуртківці ХРЕТЦУМ організували і взяли участь у флеш мобі до Всесвітнього дня Миру "Ми за Мир"!(керівник: Шпір О.В. та Келемен М.М.)

Боронявський навчальний заклад

Крайниківський ЗОШ І-ІІІ ступенів

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні. Учні Крайниківського освітнього закладу готувались до цього дня, показавши, що тема миру стосується всіх - і дорослих, і малих. Це крик душі кожного патріота своєї держави.

Нижньобистрівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Василя Вовчка

Гімназія-інтернат міста Хуст