Відділ освіти, молоді та спорту Хустської районної державної адміністрації

Знай і люби свій край 2019 рік

Протягом січня 2019 року, в Хустському районному Центрі позашкільної роботи проводилась виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край".

У конкурсі приймали участь гуртки з декоративно-ужаткового та образотворчого мистецтва Хустського районного Центру позашкільної роботи.

На виставку було представлено 55 учнівських робіт.

У виставці-конкурсі взяли участь гуртківці за віковими категоріями та номінаціями. Роботи гуртківців, які були представлені на виставці оформлені згідно вимог. Учні показали вміння фантазувати, виконувати різні техніки щодо виготовлення даних робіт.

При підведенні підсумків виставки-конкурсу журі визначали переможців:

I-ша категорія, I місце 

  • Номінація: "Художня вишивка", "Веселе ведмежатко", Фалько Артем, гурток "Прикладні мистецтва", керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;                                                                               
  • Номінація: «М’яка іграшка», «Ведмедик», Петраш Данієл, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;                                                                                               
  • Номінація: «Виріб з тіста», «Україночка», Довганич Єкатерина, гурток «Народні умільці», керівник гуртка Макар Оксана Іванівна;                                                                                                                   
  • Номінація: «Паперопластика та оригамі», «Дикий світ», Химишинець Ганна, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Бонь Олеся Василівна;

                                           

  • Номінація: «Виріб з природного матеріалу», «Симфонія ниток», Кузьма Ярина, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Бонь Олеся Василівна;

                                                         

 

  • Номінація: «Інша техніка», «Голубки», Макар Сергій, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Макар Оксана Іванівна;

                                                           

  • Номінація: «Інша техніка», «Україночка», Довганич Анастасія, гурток «Народні умільці», керівник гуртка Макар Оксана Іванівна;

                                                           

  • Номінація: «Інша техніка», «Сервіс», Перец Вікторія, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Попович Неля Степанівна;

                                                     

  • Номінація: «Інша техніка», «Ялиночка», Попович Ангеліна, гурток «Народні умільці», керівник гуртка Попович Неля Степанівна;

                                                             

  • Номінація: «Інша техніка», «Сніговик», Перец Євген, гурток «Народні умільці», керівник гуртка Попович Неля Степанівна;

                                      

  • Номінація: «Інша техніка», «Сувенір», Мондич Іванна, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Федорюк Ганна Василівна;

                                                      

  • Номінація: «Інша техніка», «Мати і дитя», Онофрей Наталія, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Федорюк Ганна Василівна;

                                  

  • Номінація: «Інша техніка», «Квіти», Довгій Каріна, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Павлюк Марина Анатоліївна;

                                                   

  • Номінація: «Інша техніка», «Весняна ностальгія», Петраш Андріана, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;

                                      

  • Номінація: «Інша техніка», «Чудо ваза», Юскович Данієла, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Бонь Олеся Василівна;

                                                   

  • Номінація: «Інша техніка», «Полотняна ваза», Росоха Людмила, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Бонь Олеся Василівна;

                             

  • Номінація: «Інша техніка», «Ажурна ваза», Ігнатко Іванна, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Бонь Олеся Василівна;

                                   

  • Номінація: «Живопис», «Куточок мого краю», Дівинець Денис, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна.

                                                              

ІІ – га категорія, І місце

  • Номінація: «Гончарство та кераміка», «Дивоквіти», Дзяпко Тетяна, гурток «Народні промисли» керівник гуртка Бонь Олеся Василівна;

                                     

  • Номінація: «В’язання спицями», «Дівчина з квітами», Дівинець Вікторія, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;

                                    

  • Номінація: «В’язання гачком», «Хустинка «Квітка», Паканич Євгенія, гурток «Рукоділля» керівник гуртка Бонь Олеся Василівна;                                                                                         
  • Номінація: «Художня вишивка», «Мій янгол», Фалько Вадим, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;

                                   

  • Номінація: «Народна лялька», «Народна лялька», Онофрей Оксана, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Федорюк Ганна Василівна;

                                

  • Номінація: «М’яка іграшка», «Лебеді», Покришка Богдана, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Федорюк Ганна Василівна;

                                           

  • Номінація: «Писанкарство», «Писанка», Драгуська Олеся, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Федорюк Ганна Василівна;

                          

  • Номінація: «Виріб з тіста», «Моя Україна», Данко Владислава, «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;

                  

  • Номінація: «Виріб з тіста», «Чарівні грона горобини», Малета Ірина, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Макар Оксана Іванівна;

                                             

  • Номінація: «Декоративний розпис та народний живопис», «Моє місто», Густей Іванна, гурток «Образотворче мистецтво», керівник гуртка Дудаш Михайло Іванович;

                                     

  • Номінація: «Паперопластика та оригамі», «Мир на Україні», Данко Аліна, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;

                                               

  • Номінація: «Паперопластика та оригамі», «Білі троянди», Куричка Наталія, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Макар Оксана Іванівна;

                                     

  • Номінація: «Інша техніка», «Квіткова фантазія», Покришка Анюта, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Федорюк Ганна Василівна;

                                 

  • Номінація: «Інша техніка», «Біла сакура», Дівинець Неля, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;

              

  • Номінація: «Інша техніка», «Колібрі», Мадай Мирослава, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;

                   

  • Номінація: «Графіка», «Зимовий ліс», Вовчок Антоніна, гурток «Народні промисли» керівник гуртка Бонь Олеся Василівна;

                     

  • Номінація: «Живопис», «Коляда у рідному селі», Дудаш Дарья, гурток «Образотворче мистецтво», керівник гуртка Дудаш Михайло Іванович;

                                        

ІІІ – тя категорія, І місце

  • Номінація: «Декоративний розпис та народний живопис», «Хата моя – біла хата», Андрусь Андріана, гурток «Образотворче мистецтво», керівник гуртка Дудаш Михайло Іванович.

                     

           Роботи переможців, які зайняли перші місця на районному конкурсі «Знай і люби свій край» з гуртків декоративо-ужиткового та образотворчого мистецтва Хустського районного Центру позашкільної роботи представити на обласну виставку-конкурс з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

 

                                  

 

 

 

 

 

 

 

  



« повернутися до списку новин