05.03.2019 року було проведено семінар- нараду практичних психологів та соціальних педагогів освітніх закладів району.

05.03.2019 року на базі "Інклюзивно-ресурсного центру № 1 Хустської районної ради Закарпатської області" (директор Борисевич Л.П.). проведено семінар-нараду практичних психологів та соціальних педагогів освітніх закладів району.

У рамках семінару відбулося обговорення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)». який набув чинності 18.12.2018 року. Працівниками психологічної служби району, зокрема Стеблівської, Крайниківської, Кошелівської, Горінчівської, Копашнівської, Березівської, Липецькополянської, Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст., Кічерельської ЗОШ І-ІІ ст., Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» з учнями як молодших,так і старших класів, проводилися виховні заходи „Булінг, як порушення прав людини”, «Стоп,булінг!», тренінгові заняття «Скажи НІ насильству в шкільному колективі», «Насильство. Як його уникнути?”, флешмоби „Я - проти насильства”,   виставки дитячих малюнків «Діти проти насильства».

Також присутні мали змогу ознайомитися з тренінгом-презентацією корекційного педагога ІРЦ О. Є. Рокосовик «Конфлікти. Види та способи подолання», який пройшов у вигляді вільного спілкування всіх учасників семінару і був присвячений вмінню протистояти та знаходити правильні рішення у конфліктних ситуаціях.

Педагогом інклюзивно-ресурсного центру М. В.  Величко було розглянуто питання важливості запровадження та продовження реформи освітньої галузі в Україні, зокрема оновлення освітнього середовища для Нової української школи, запровадження в ній інклюзивного навчання для особливих дітей.