Акція "Ми проти насилля"

Акція «МИ проти насилля»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», метою якої - привернути увагу учнів до актуальної для українського суспільства проблеми насильства в сім’ї, торгівлі людьми, толерантного ставлення до людей з обмеженими фізичними можливостями, попередження дискримінації і стигматизації ВІЛ – позитивних людей, а також активізації діяльності учнів з метою протистояння насильства, захисту прав учнів та формування ненасильницької ідеології у дитячому, підлітковому середовищі.

Активно підключились до даної акції підлітки-інструктори «Школи Лідер» та методист Наталія Угляй  Хустського районного  Центру позашкільної роботи.

Стартувала акція 27 листопада 2018р. в місті Хуст на «Майдані Незалежності», де лідери району проводили соціальне опитування і надали інформацію, щодо прав та самозбереження свого життя в певних ситуаціях, тобто жорстокого поводження,  проблеми насилля в сім’ї, дискримінації учнів в шкільному середовищі, булінг, тощо.

Основними завданнями акції: привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми; проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення хустян з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення  щодо нетерпимого ставлення до насильства над дітьми.

Також до акції долучилась Любов Антал, голвний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Хустської районної державної адміністрації, яка підтримала активістів і вході соцопитування відповіла на декілька запитань.

Вцілому акція пройшла насиченою та повчальною.

Наталія Угляй

методист Хустського районного