Проведено інструктивно-методичний семінар з питань впровадження дистанційної форми навчання

Методичний супровід впровадження е-навчання

Проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з навчально-виховної роботи щодо організації навчання учнів закладів освіти району в умовах обмеження освітнього процесу. Ключове притання, яке порушувалася під час наради - ефективні форми дистанційного навчання.

Учасники обговорили основні питання, пов'язані з впровадженням такої системи навчання та розглянули форми організації навчання здобувачів освіти, зокрема: е-листування, навчання та платформа соціальних мереж Google+, FaceBook.

Учасникам були представлені можливості роботи у системах управління Googie Classroom  та Ciastime: основні етапи проектування навчання, види завдань та способи контролю навчання у е-середовищі, використання хмарних сервісів у розробці дистанційних уроків.

Враховуючи необхідність організації дистанційної форми навчання учнів, зроблнго акцент на тому, що найбільш важливими компонентами дистанційного навчання є наявність зворотнього зв'язку та підтримка батьків.

За наслідками наради у всіх закладах загальної середньої освіти району запроваджується дистанційна форма навчання.