Методичні ужинки наукових техніків-позашкільників

Наші всім вітання першим осіннім днем 2020-го року. Файний день приносить файні звістки. Особливо радує, коли всі вони – зранку. Тоді й день задасться файним.

А нинішній день для освітянської спільноти особливий – Перше вересня. І нехай забарвлений він у антиCOVIDні кольори, але в душі кожного освітянина, кожного дошколярика – школярика, першокласника – випускника цей день світиться соняшниково-сонячними кольорами юної осені і огортає довгим теплом бабиного літа.

Радісну новину до ХРЦНТТУМ Хустської РДА приніс наказ департаменту освіти і науки ЗакОДА від 07.07.2020 № 99 «Про підсумки проведення І (обл.) етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для закладів позашкільної освіти у 2020 році», який затвердив Величко Андріану Степанівну, завідувачку відділом організаційно-масової роботи ХРЦНТТУМ Хустської РДА, переможцем. Упорядкована нею авторська навчальна програма гуманітарного напряму «Журналістика» виявилася найкращою в області і посіла І-ше місце.

Це не єдине методичне досягнення Андріани Степанівни за минулий навчальний рік. Червень також видався урожайним для професіонала своєї справи: методична розробка Величко А.С. з науково-технічної творчості серед педагогів закладів позашкільної освіти в номінації «Організація освітнього процесу» теж здобула перемогу на обласному рівні – посібник «Створення ефективної системи пошуку, підтримки та розвитку талановитих дітей сільських шкіл району через діяльність клубу «Ерудит» одержав схвальні відгуки та позитивну рецензію колег із обласного центру науково-технічної творчості. Нехай це буде для Андріани Степанівни стартовим майданчиком для професійного самовдосконалення та успішного кар’єрного росту.

Молодь упевнено торує свою дорогу в позашкіллі. Отже, позашкільній освіті – бути! Вітаємо Андріану Степанівну з черговою перемогою і бажаємо не зупинятися на досягнутому.

Адміністрація ХРЦНТТУМ Хустської РДА