Відділ освіти Хустської районної державної адміністрації

Запрошуємо до обговорення Концепції профорієнтації в Новій українській школі

 Український інститут розвитку освіти запрошує до громадського обговорення проєкту концепції професійної орієнтації в новій українській школі.

Документ розроблено у рамках співпраці Програми ЄС «EU4Skills» кращі навички для сучасної України та Українського інституту розвитку освіти.

Нова українська школа покликана допомогти випускникам бути конкурентоздатними у 21-му столітті, стати цілісними особистостями, котрі вміють робити свідомий вибір, у тому числі вибір свого подальшого освітнього та професійного шляху.

У документі, представленому для обговорення, серед іншого, підходи  до побудови профорієнтації у школі (у тому числі до її кадрового та ресурсного забезпечення), на місцевому рівні та на різних рівнях шкільної освіти.

Запропоновано, зокрема, базову формулу цілісної професійної орієнтації в закладі освіти. Вона складається з 3-х елементів: наскрізна професійна орієнтація, окремий профорієнтаційний курс на рівні базової та старшої профільної освіти (наприклад, 8 та 10 клас), практика та волонтерство.

Документ доступний для завантаження за цим посиланням [pdf].

Пропозиції та зауваження приймаються до 25 січня 2021 року.

Просимо надсилати їх на електронну адресу: [y.rybachuk@uied.org.ua].

Публікація підготовлена за підтримки Європейського Союзу та його держав-членів Німеччини, Фінляндії, Польщі та Естонії у межах Програми ЄС “EU4Skills”: кращі навички для сучасної України”. Завданням Програми є підвищення ефективності змін у профосвіті та модернізація інфраструктури.

Документ підготовлений в рамках діяльності 2.10. та реалізується Solidarity Fund PL.« повернутися до списку новин