ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ПРОВЕЛИ ЕКОЛОГО-ПАТРІОТИЧНІ ЗАХОДИ ПІД ГАСЛОМ ,,УКРАЇНА – ЦЕ ТИ” Під час відзначення державних свят Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України обласні заклади позашкільної освіти організували проведення тематичних інформаційно-просвітницьких та культурно-масових виховних заходів під гаслами "Ми різні, але єдині", "Україна - це ти" та інші.

Зокрема, 21 серпня 2020 року Закарпатський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді організував проведення еколого-патріотичних заходів, учасниками яких стали педагоги профільних закладів позашкільної освіти за еколого-натуралістичним напрямом: Хустського районного еколого-туристичного центру учнівської молоді, Виноградівського і Тячівського районних еколого-натуралістичних центрів учнівської молоді.

Розпочався захід з патріотичної акції „З Україною в серці” в меморіальному парку „Красне поле” (Хустський район). Тут було проведено мітинг пам’яті героїчного подвигу юних захисників, які загинули у 1939 році у боротьбі за незалежність Карпатської України. Учні Рокосівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Хустської райдержадміністрації підготували інформаційно-літературну композицію під час якої розповіли учасникам про ті трагічні і водночас величні та знакові події боротьби закарпатців за свободу,  становлення і незалежність краю.

Учасники патріотичної акції вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, вклонилися їх подвигу в боротьбі за незалежність і свободу, поклали  квіти до пам’ятного знака у центрі меморіалу ,,Красне поле” .

Учасники еколого-патріотичного заходу здійснили також краєзнавчу подорож – сплав по річці Тиса „Пізнай свій край ­– охороняй його природу”. Під час 26-ти кілометрового маршруту р.Тиса, що протікає біля Красного поля, всі катамарани, облаштовані прапорами України, символічно об’єдналися у єдине коло, і всі учасники  виконали Гімн України.

Завершився водний сплав в урочищі Віннички, поблизу м.Виноградів, біля міжнародного українсько-угорського клубу водного туризму „Тиса”.