Святкування Дня працівника лісового господарства

16 вересня у місті  Берегово відбулося обласне святкування Дня працівника лісового господарства. Масштабне свято було присвячено дітям та праці лісівників.

Свято розпочалося урочистою ходою мажоретів-барабанниць, за якими проходила колона       представників усіх державних лісництв Закарпаття. Після виконання  Гімну України відбувся флешмоб.  В небо полетіли зелені кульки від  юних лісівників, як символ миру і зелених лісів. Учасників свята привітав голова Закарпатського ОДА Геннадій Москаль, мер міста  Золтан Бабяк. Несподіванкою для гостей свята був виступ народного артиста Олександра Пономарьова.

Від Хустського району активну участь у святі прийняло Монастирецьке учнівське лісництво Хустського районного еколого-туристичного центру учнівської молоді Хустської РДА.

Громадська  організація „FORZA”  проводила тренінги, майстер-класи, ігри для учнів шкільних лісництв та гостей свята. Діти мали можливість виготовити шпаківню, намалювати улюблену тварину, зібрати будинок з дерева, а хто завітав на свято в зеленому вбранні-отримали подарунки. З допомогою інтерактивних ігор, конкурсів захід мав на меті показати громадськості важливість лісових ресурсів, а також популяризувати професію лісівника.

Юні лісівники Монастирецького шкільного лісництва презентували виставку виробів шкільного лісництва: шпаківні, годівниці,  колекції кормів для зимуючих птахів, представили літопис Монастирецького шкільного лісництва, науково-дослідницькі роботи, фототурнікети своїх досягнень.

Дякуємо організаторам свята: Закарпатському обласному управлінню лісового та мисливського господарства , начальнику Хустського ЛДГ Степану Мамчичу, начальнику відділу освіти молоді та спорту  Хустської  РДА у підтримці шкільних  лісництв  Павлу Павловичу  Русину та директору Монастирецького НВК ЗОШ І-ІІІст-ДНЗ Ларисі Глебі за співпрацю.