Всеукраїнська акція «День юного натураліста» в Хустському районі

Всеукраїнська акція "День юного натураліста" зібрала сьогодні велику юннатівську родину на базі Хустської філії "Нарцис" Хустського районного еколого туристичного центру учнівської молоді відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА.

Це щорічний захід, започаткований з метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо формування у неї екологічної культури, залучення її до практичної природоохоронної роботи. Були проведені майстер-класи з фітодизайну, орнітології, народних ремесел, квітникарству. А юні лісівники Монастирецького НВК презентували шкільне лісництво. Цікаві квести, вікторини, еколого-краєзнавчі віртуальні подорожі стежками рідного краю провели керівники гуртків і їх вихованці. А туристичний гурток Кривського НВК продемонстрували здоровий спосіб життя: приїхали на екологічну акцію на велосипедах. Також була посвята молодших школярів в юннати. Закінчилась акція Міжнародним флешмобом з очищення навколишньої природи "До" і "Після ".