Апгрейд у професії музичного керівника

Наскільки бідніше став би наш світ, якби втратив цю чудову своєрідну мову, яка допомагає людям зрозуміти один одного. Завдання музичних керівників – навчити дітей розуміти "цю прекрасну своєрідну мову", постійно розвиваючи музичний смак. Досягти цього можна тільки правильно організувавши музичне виховання дітей. Тож відповідно до плану роботи

в онлайн-режимі за допомогою сервіса Zoom відбувся семінар музичних керівників дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів району "Апгрейд у професії музичного керівника".

Мета методичного заходу - популяризувати серед музичних керівників самоосвіту, спонукати опановувати прогресивні форми музичного виховання задля ефективного розвитку дітей дошкільного віку; переймати та ділитися своїм перспективним досвідом із колегами; відкрити нові імена талановитих педагогів, які працюють за цікавими методиками.

У  рамках семінару відбувся круглий стіл.

Досвідом роботи  з  питання  "елементарного музикування" Карла Орфа в системі музичного виховання дітей дошкільного віку" ділилися Н.Попович, музичний керівник Забрідського ЗДО;  М.Бряник, музичний керівник Сокирницького ЗДО;  Г. Агаєва, музичний керівник Велятинського ЗДО.

Педагоги  Нижньобистрівської гімназії О.Тегза та М.Вовчок продемонстрували відеопрезентацію "Розвиток "слухового мислення" в теорії музичного виховання Мюррея Шафера".  Л.Томанчук, музичний керівник Крайниківського ЗДО, представила музично-педагогічну концепцію угорського композитора Золтана Кодая та практичний досвід роботи з даного питання.

Підсумки   семінару підбила  В.Кір’янова, методист РМК, яка відзначила високий рівень роботи музичних керівників та наголосила на тому, що актуальність питань, розглянутих на семінарі, безперечна, адже музика – один з найдієвіших засобів естетичного виховання дошкільнят.

За допомогою апгрейда педагоги переконалися, що потрібно експериментувати, дізнаватися про нове в музиці, запроваджувати сучасні методи роботи. Це допоможе розвинути креативну, упевнену у своїх силах та здібностях соціально-адаптовану та гармонійно розвинену особистість.

О. Тегза, Нижньобистрівська гімназія