Спільна нарада-семінар ЗДВР та голів МО класних керівників.

14 березня у великій залі РДА відбулася спільна нарада-семінар ЗДВР та голів МО класних керівників. У роботі семінару взяли участь: голова районної ради Іванчо Юрій Олексійович та заступник голови Хустської РДА Попович Михайло Мафтейович. У ході роботи було висвітлено питання щодо ювілейної річниці проголошення Карпатської України (О.В.Чулей, вчитель Нижньобистрівської ЗОШ І – ІІІ ст. ім. В.Вовчка, М.П. Поган, вчитель Рокосівської ЗОШ І – ІІІ ст.), яке розпочалося вшануванням героїв Карпатської України хвилиною мовчання. Досвідом роботи поділилася заступник директора з виховної роботи Березівської ЗОШ І – ІІІ ст. – Фізер Т.І.
Виховання підростаючого покоління – актуальна проблема в сучасному світі. Отже, ідея даного зібрання, запропонована головним спеціалістом відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА Антал Л. Д., є дуже дієвою. Любов Дмитрівна надала чіткі рекомендації щодо організації виховної роботи в загальноосвітніх закладах району, особлива увага зверталася на ведення документації з виховної роботи.