Відділ освіти, молоді та спорту Хустської районної державної адміністрації

РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ ГУРТКІВЦІВ ХРЦНТТУМ ХУСТСЬКОЇ РДА ТА УЧНІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ У ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ «НАШ ПОШУК І ТВОРЧІСТЬ – ТОБІ, УКРАЇНО!».

 

На базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді в м. Ужгород з 15 березня до 15 квітня 2019 року було проведено обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

Експонати гуртківців ХРЦНТТУМ Хустської РДА та учнів закладів освіти Хустського району, які були представлені на виставку-конкурс журі конкурсу гідно оцінило.

За підсумками обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді Хустський район здобув 21 призове місце.

Департамент освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації
дипломами І ступеня нагороджує:

  • Дівинець Поліну, учениця 1 класу Велятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області,
    за роботу , «Іменний годинник», керівник Моньош С.Ю.;
  • Вакарову Софію, ученицю 3 класу Кривського навчально-виховного комплексу , «Загальноосвітній навчальний заклад ІІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу , «Барон», керівник Ком’яті В.Ю.;

 

  • Бринзей Василя, вихованця гуртка «Робототехнік» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу «Катер»,
    керівник Довганич Ю.В.;

 

  • Ком’яті Даніїла, вихованця гуртка «Науково-технічна творчість та винахідництво» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу «Бетономішалка», керівник Ком’яті В.Ю.

 

Дипломами ІІ ступеня нагороджує:

  • Василинця Івана, вихованця гуртка «Робототехніка» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу «Робот»,
    керівник Довганич Ю.В.;

 

  • Малету Степана,вихованця гуртка «Авіа- та ракетобудування» Хустського районного  центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу «Екскаватор», керівник Довганич Ю.В.;
  • Русанюка Дениса, вихованця гуртка «Робототехніка» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу ,»Пожежний автомобіль», керівник Довганич Ю.В.;
  • Штефі Ростислава, учня 8 класу Велятинської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу «Модель екскаватора», керівник Кривий Ф.Ф.

 

 

 

 

Дипломами ІІІ ступеня нагороджує:

  • Дьорді Інну, ученицю 1 класу Велятинської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу «Щасливе дитинство», керівник Моньош С.Ю.;
  • Рішко Олександра, вихованця гуртка «Робототехніка» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу «Літак», керівник Довганич Ю.В.;
  • Пуравець Владиславу, ученицю 3 класу Велятинської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу «Літак «Мрія», керівник Полянська Т.В.;
  • Дюженка Романа, вихованця гуртка «Робототехніка» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу «Бесідка», керівник Довганич Ю.В.;
  • Юсько Павла, учня 10 класу Копашнівської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу «Атлантіс», керівник Довганич Ю.В.;
  • Ком’яті Даніїла, вихованця гуртка «Технік-Юніор дослідник» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу «Зброя перемоги», керівник Ком’яті В.Ю.;
  • Василинця Константина, вихованця гуртка «Машинобудування» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу «Корабель», керівник Довганич Ю.В.;
  • Лембея Івана, вихованця гуртка «Авіа- та ракетобудування» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу «СУ-18», керівник Довганич Ю.В.;
  • Костреця Дмитра, вихованця гуртка «Авіа- та ракетобудування» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу «Кіровець», керівник Довганич Ю.В.;
  • Бошко Сергія, вихованця гуртка «Машинобудування» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу «Грузовик»,
    керівник Довганич Ю.В.;
  • Джугана Івана, вихованця гуртка «Машинобудування» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу «МТЗ – 92»,
    керівник Довганич Ю.В.;
  • Кашкова Олега, учня 6 класу Яблунівської загальноосвітньої школи
     ІІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу «Велосипед», керівник Танчинець А.В.;
  • Летку Богдана, учня 10 класу Забрідської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу «Оглядове колесо», керівник Рішко Л.В.

АДМІНІСТРАЦІЯ ХРЦНТТУМ ХУСТСЬКОЇ РДА

   

   

   

   

   



« повернутися до списку новин