У Хустському районному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді Хустської РДА проводилась інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?"

ХУСТСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР

НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

ХУСТСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (03142) 4-42-87, e-mail: <hrcnttum@gmail.com> <hrcnttum@ukr.net>

У Хустському районному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області продовжує роботу клуб «Ерудит», у якому планово проводяться інтелектуальні ігри «Що? Де? Коли?» серед учнівської молоді закладів загальної середньої освіти Хустського району.

З початку 2018-2019 н. р. у клубі «Ерудит» проведено 12 інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?». 13 листопада 2018 року відбулась чергова гра у секторі «В». За результатами гри переможцями та призерами стали:

І місце – команда «Реал» Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – команда «220-V» Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

ІІІ місце – команда «Фортуна 1» Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст..

Команди, які посіли І, ІІ, ІІІ місце, нагороджені грамотами ХРЦНТТУМ Хустської РДА відповідного ступеня.

І. М. Станкович