Мово українська, мово солов’їна!

9 листопада – День української писемності та мови, який відзначає наша держава. Учнівські та педагогічні колективи закладів освіти району активно долучилися  до вшанування рідного слова, бо не можна ходити рідною землею, не чаруючись виплеканою народом у віках рідною мовою.

У нас немає скарбу більшого, ніж мова. День української писемності та мови – свято, яке гуртує усіх нас, адже кожен народ відбувся тоді, коли усвідомив себе в рідному слові .  Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, беручи участь у спільному написанні Всеукраїнського радіодиктанту. Ще раз переконалися у тому, що українська мова – це безмежний океан. Вона мелодійна, як пісня солов'я, прекрасна і барвиста, наче дощова веселка!!!